Productgegevens
Plaats van herkomst: Shandong, China
Merknaam: HUAO
Certificering: ISO9001, ISO14001, ISO45001
Modelnummer: Gecalcineerde aluminiumoxide
Document: HUAO Calcined Alumina.pdf
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: 25kg/50kg/1000kg/1250kg/Jumbo(BB); Of als eis van de klant
Levertijd: Normaal 15 dagen
Al₂O₃(%): |
≥ 99,3 |
SiO₂(%): |
≤ 0.02 |
Na₂O(%): |
≤ 0,40 |
Fe₂O₃(%): |
≤ 0.02 |
LOI(%): |
≤ 0,1 |
α-Al₂O₃-fase (%): |
≥ 93 |
Dichtheid (g/cm³): |
≥ 3,90 |
Deeltjesgrootte D50 (μm): |
4-5 |
325 netwerkresidu (%): |
≤ 1 |
Kleur: |
Wit |
Al₂O₃(%): |
≥ 99,3 |
SiO₂(%): |
≤ 0.02 |
Na₂O(%): |
≤ 0,40 |
Fe₂O₃(%): |
≤ 0.02 |
LOI(%): |
≤ 0,1 |
α-Al₂O₃-fase (%): |
≥ 93 |
Dichtheid (g/cm³): |
≥ 3,90 |
Deeltjesgrootte D50 (μm): |
4-5 |
325 netwerkresidu (%): |
≤ 1 |
Kleur: |
Wit |
HUAO gekalcinereerd aluminiumoxide poeder wordt vervaardigd uit zorgvuldig geselecteerde grondstoffen met een laag natriumgehalte, met behulp van precisie micro-malen en diepe verwerkingstechnieken. Geproduceerd onder strikte kwaliteitscontrole in onze ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 gecertificeerde faciliteiten, beschikt dit product over een sterk ontwikkelde alfa-fase kristalstructuur (α-Al₂O₃ ≥ 93-94%) met een dichtheid van ≥ 3,94 g/cm³. Verkrijgbaar in de primaire kwaliteiten HA-1 en HA-2, bieden onze gekalcinereerde micropoeders wereldwijde B2B-klanten voorspelbare batchconsistentie, hoge weerstand en de thermische stabiliteit die vereist is voor structurele keramiek, elektronische substraten, vuurvaste materialen en polijstmiddelen met hoge precisie.
| Artikel / Chemische & Fysische Parameters | Eenheid | HA-1 | HA-2 |
|---|---|---|---|
| Al₂O₃ | % | ≥ 99,3 | ≥ 99,6 |
| SiO₂ | % | ≤ 0,02 | ≤ 0,01 |
| Na₂O | % | ≤ 0,40 | ≤ 0,15 |
| Fe₂O₃ | % | ≤ 0,02 | ≤ 0,02 |
| LOI (Verlies bij gloeien) | % | ≤ 0,1 | ≤ 0,1 |
| α-Al₂O₃ Fase | % | ≥ 93 | ≥ 94 |
| Dichtheid | g/cm³ | ≥ 3,90 | ≥ 3,94 |
| Deeltjesgrootte D50 | μm | 4-5 | 4-5 |
| 325 Mesh Residu | % | ≤ 1 | ≤ 1 |
Opmerking: Deeltjesgroottes en korrelverdelingsprofielen kunnen worden voorbereid volgens specifieke klantvereisten.
We hebben traceerbaar kwaliteitsbeheer. Geproduceerd onder ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 managementsystemen met chemische en fysische tests op elke batch om consistentie van container tot container te handhaven.
Geavanceerde diepe verwerking stelt ons in staat om ultra-zuivere HA-2 kwaliteiten te leveren (Al₂O₃ ≥ 99,6%, Na₂O ≤ 0,15%) voor veeleisende technische keramiek.
Naast standaard 4-5 μm specificaties, stellen onze maal- en classificatiecapaciteiten ons in staat om korrelgroottes aan te passen aan de droogpers-, slipgiet- of tapegietopstellingen van de klant.
HUAO biedt deeltjesgrootte aanpassing op basis van de technische vereisten van de klant. Exportverpakkingsopties omvatten standaard 25 kg meerwandige papieren zakken, 50 kg zakken en 1000 kg/1250 kg jumbo bulkzakken met interne vochtbestendige voeringen, geconfigureerd voor internationaal zeevervoer.
A1: HA-2 biedt hogere chemische zuiverheid (Al₂O₃ ≥ 99,6%), lager soda-gehalte (Na₂O ≤ 0,15%), hogere α-fase conversie (≥ 94%) en hogere werkelijke dichtheid (≥ 3,94 g/cm³) vergeleken met HA-1, waardoor het de voorkeur heeft voor elektronische keramiek.
A2: Ja, hoewel de standaard D50 4-5 μm is, biedt HUAO op maat gemaald en geclassificeerd volgens specifieke klantverwerkingsspecificaties.
A3: Beide HA-1 en HA-2 kwaliteiten handhaven een 325 mesh residu limiet van ≤ 1% om grove agglomeraten in natte of droge menglijnen te voorkomen.
We bieden ook andere aluminiumoxide producten aan. Als u meer wilt weten over Keramische Slijtvaste Voeringen, klik dan hier.